www.dpf-premium.cz
  • Zavolejte nám

    +420 703 803 200

  • Napište nám

    info@dpf-premium.cz

  • Mapa
 Naše provozovna

Naše provozovna

Naše provozovna

Nová služba čištění filtrů pevných částic, DPF, FAP, KAT a EGR už i ve Zlíně!
Nabízíme poradenství přímo na naší provozovně. Neváhejte a přijďte nás navštívit přímo na provozovně společnosti DPF PREMIUM na adrese Nábřeží 455, 760 01, Zlín.

Dozvíte se více o samotném procesu čištění, o složení a vnitřních částech filtrů, o funkčnosti, provozu a životnosti filtrů. Konzultace jsou možné též telefonicky a zcela bezplatně.
Jakýkoliv dotaz, problém, či případnou rezervaci čištění filtru pevných částic můžete provést taktéž online na našem formuláři na webu www.dpf-premium.cz nebo formou emailu info@dpf-premium.cz.

Proces čištění

Čištění filtru předchází kontrola stavu čištěného dílu. Spočívá v prohlídce jádra inspekční kamerou. Dále je provedena zkouška zpětného tlaku, díky níž je zjištěn stupeň ucpání a zkouška průtoku.
Je aplikována pracovní tekutina a zahájen proces čištění. Silou hydrodynamiky jsou odstraňovány všechny pevné nečistoty, jak ze vstupních, tak i z výstupních kanálů filtrační vložky. Teplota vody dosahuje až 80℃.

Po vyčištění jsou provedeny testy tlaku a průtoku pro zjištění kvality čištění a účinnosti procesu. Znečištěná voda je analyzována a dle vlastností jako jsou barva a olejnatost je zjištěn typ kontaminantu (saze, popel, olej).
Po dokončení celého procesu čištění je zahájen cyklus precizního sušení. Stroj je vybaven ventilátorem a ohřívačem, teplotu sušení tedy lze regulovat. Dokonalé vysušení čištěného dílu je stěžejní a velice důležitou částí celého procesu čištění.

Celý proces je zaznamenán v certifikátu, kde jsou porovnány stavy dílu před a po čištění. Je uveden tlak, průtok a také definován kontaminant. Tento certifikát lze doplnit grafem o účinnosti čištění i fotografiemi vnitřních vložek před i po čištění.
Naše technologie čištění je vysoce účinná i při krátkém čase, proto můžete se svým vozem odjet ještě tentýž den.
V případě větších vzdáleností zajistíme přepravu smluvní přepravní společností. Kurýr vyzvedne zásilku přímo u Vás a v nejrychlejším možném čase přiveze k nám. Po vyčištění díl ihned expedujeme a tím zkracujeme dobu, po kterou je Vaše vozidlo nepojízdné.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás vždy na prvním místě, proto se snažíme pro každého vždy a všude nalézt nejrychlejší a nejvhodnější řešení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *