www.dpf-premium.cz
  • Zavolejte nám

    +420 703 803 200

  • Napište nám

    info@dpf-premium.cz

  • Mapa
 Nová technologie čištění filtrů

Nová technologie čištění filtrů

Naše zařízení

Naše teplovodní vysokotlaká zařízení využívají sílu hydrodynamiky proudění turbulentní vody a sílu pulsu stlačeného vzduchu z kompresoru. To je hlavní mechanismus pro odstraňování stlačených usazenin ve filtračních kanálech.

Tímto způsobem velmi důsledně a zároveň šetrně odstraňujeme všechny typy pevných částic (sazí, popela, olejů) jak z výstupního, tak ze vstupního kanálu filtru.

 

Proces čištění

Kontrola stavu čištěného dílu před započetím čištění spočívá v prohlídce jádra inspekční kamerou. Dále je provedena zkouška zpětného tlaku, díky níž je zjištěn stupeň ucpání a zkouška průtoku.

splashing-splash-aqua-water-67843

Je aplikována pracovní tekutina a zahájen proces čištění. Silou hydrodynamiky jsou odstraňovány všechny pevné nečistoty, jak ze vstupních, tak i z výstupních kanálů filtrační vložky. Teplota vody dosahuje až 80℃.

Po vyčištění jsou provedeny testy tlaku a průtoku pro zjištění kvality čištění a účinnosti procesu. Znečištěná voda je analyzována a dle vlastností jako jsou barva a olejnatost je zjištěn typ kontaminantu (saze, popel, olej).

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *